Афіцыйны сайт

Тэлефонны даведнік

Нумары тэлефонаў службовых і больш запатрабаваных у насельніцтва службаў

Пажарная служба

101

дзяжурны

 

21206

цэнтр аператыўнага кіравання

 

Міліцыя

102

дзяжурная частка

 

21334

аператыўна-дзяжурная частка

 

Хуткая медыцынская дапамога

103

хуткая дапамога

 

21631

прыёмны пакой

 

Астравецкі райвыканкам

75201

прыёмная старшыні

23646

«гарачая лінія»

75215

упаўнаважаны па абароне правоў спажыўцоў

142

кансультацыі па ажыццяўленні адміністрацыйных працэдур

Астравецкае раённае прадпрыемства

жыллёва-камунальнай гаспадаркі

21690

дыспетчар

21311

прыёмная дырэктара

Установа аховы здароўя

«Астравецкая цэнтральная раённая бальніца»

22243

рэгістратура дзіцячая

 

22248

рэгістратура дарослая

 

22293

прыёмная галоўнага ўрача

 

Дзяржаўная ўстанова

«Тэрытарыяльны цэнтр сацыяльнага абслугоўвання

насельніцтва Астравецкага раёна»

20256

прыёмная дырэктара

 

26213

аддзяленне тэрміновага сацыяльнага абслугоўвання

Астравецкі філіял Гродзенскага абласнога

спажывецкага таварыства

21672

прыёмная дырэктара

 

Філіял "Аўтамабільны парк № 4 г.Астравец»

ААТ «Гроднааблаўтатранс»

21364

прыёмная дырэктара

 

21333

аўтастанцыя

 

Дарожнае рамонтна-будаўнічае ўпраўленне № 159 камунальнага

праектна-рамонтна-будаўнічага ўнітарнага

прадпрыемства «Гроднааблдарбуд»

22341

гарачая лінія

 

20825

прыёмная начальніка

 

Астравецкая раённая інспекцыя прыродных рэсурсаў і

аховы навакольнага асяроддзя

22939

начальнік

 

Дзяржаўная лесагаспадарчая ўстанова

«Астравецкі лясгас»

78794

«гарачая лінія»

 

78625

прыёмная дырэктара

 

 

Тэлефонны даведнік структурных падраздзяленняў райвыканкама

 

Упраўленне сельскай гаспадаркі і харчавання

 

21246

Сачко

Руслан Мікалаевіч

 

першы намеснік старшыні -

начальнік упраўлення сельскай

гаспадаркі і харчавання

21346

Умрыхіна

Вольга Віктараўна

 

першы намеснік начальніка -

начальнік аддзела

арганізацыі вытворчасці

21446

прыёмная

 

 

Упраўленне па працы, занятасцi i сацыяльнай абароне

 

21491

Барташэвіч

Валерый Вацлававіч

начальнік упраўлення

22800

Свіла

Вольга Станіславаўна

намеснік начальніка

22847

прыёмная

 

 

Раённы аддзел унутраных спраў

21134

 

начальнік

21234

Халецкі

Мікалай Яраслававіч

намеснік начальніка

Фінансавы аддзел

 

21134

Кірэева

Яніна Вікенцьеўна

начальнік аддзела

75224

Петрулевіч

Гражына Паўлаўна

намеснік начальніка аддзела

Аддзел адукацыі, спорту і турызму

 

23517

Землякова

Аксана Анатольеўна

начальнік аддзела

22224

Кашко

Алеся Казіміраўна

намеснік начальніка аддзела

73481

прыёмная

 

 

Аддзел ідэалагічнай работы,

культуры і па справах моладзі

 

75219

Сянюць

Наталля Уладзіміраўна

начальнік аддзела

 

Упраўленне справамі райвыканкама

 

75202

Баніцэвіч

Наталля Вікенцьеўна

кіраўнік спраў - начальнік упраўлення справамі

75206

Дземеш

Валянціна Іванаўна

намеснік начальніка ўпраўлення -

начальнік аддзела дакументацыйнага

забеспячэння і кантролю

Група бухгалтарскага ўліку і справаздачнасці

 

75218

Кеппен

Вольга Станіславаўна

загадчык групы бухгалтарскага ўліку

і справаздачнасці

 

Аддзел эканомікі

 

75216

Родзь

Святлана Уладзіміраўна

начальнік аддзела

75215

Сілюк

Вольга Раманаўна

намеснік начальніка аддзела

 

Аддзел архітэктуры і будаўніцтва

 

21325

Мацкевіч

Віталь Мар'янавіч

начальнік аддзела

20058

Ігнацьева

Кацярына Уладзіміраўна

намеснік начальніка аддзела

 

Аддзел жыллёва-камунальнай гаспадаркі

 

21620

Пашкевіч

Віктар Казіміравіч

начальнік аддзела

 

 

Аддзел арганізацыйна-кадравай работы

 

75211

Махневіч

Галіна Лявонаўна

 

начальнік аддзела

Аддзел ЗАГС

 

21479

Дзятко

Аксана Тадэвушаўна

 

начальнік аддзела

Землеўпарадкавальная служба

 

21761

Кухараў

Аляксандр Барысавіч

начальнік службы

21317

Богдан

Дзяніс Леанідавіч

 

намеснік начальніка

Сектар па працы са зваротамі грамадзян і

юрыдычных асоб

 

21610

Ждановіч

Алег Антонавіч

 

загадчык сектара

Юрыдычны сектар

 

75209

Туркіна

Таццяна Анатольеўна

 

загадчык сектара - галоўны юрысконсульт